Мобільна бригада лікарів на цьому тижні працюватиме у Лушниках, Клишках, Вовні та Ображіївці + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Незважаючи на складну ситуацію, продовжується надання медичної допомоги населенню.
За інформацією керівника ЦПМСД Олександра Мазура, мобільна бригада лікарів кожного тижня працює у селах громади. Цього тижня вона виїжджатиме у села Лушники, Клишки, Вовну та Ображіївку.
Олександр Мазур повідомив про стан захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. На минулому тижні до Центру первинної медико-санітарної звернулося 182 дорослих та 119 дітей. Це на 4 % менше, ніж на попередньому тижні.
Керівник ЦПМСД подякував місцевій владі та UNICEF за допомогу в отриманні електростанцій для медзакладу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: