Мобілізація в Україні триває: яку ще одну категорію чоловіків хочуть призивати на війну

Армія 11:15, 11.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Ще одна категорія чоловіків може отримувати повістки.

У Верховній Раді зареєстрований новий законопроєкт щодо ще однієї категорії чоловіків, яких можуть мобілізувати в Україні під час воєнного стану. Проєкт закону №9281 передбачає внесення змін до статті 15, 18, 18−1 і 37 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”. Ініціатором законопроєкту є прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Згідно з законопроєктом, пропонується мобілізувати чоловіків віком від 25 до 27 років, які не проходили строкову службу.

Після ухвалення закону загальній мобілізації підлягатимуть військовозобов’язані чоловіки, придатні та обмежено придатні за станом здоров’я, від 25-ти до 60-ти років без досвіду військової служби.

У пояснювальній записці йдеться, що “тривале перебування громадян на військовому обліку призовників під час дії воєнного стану вважається недоцільним, враховуючи те, що значна чисельність придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов’язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період”.

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору