Дерматолог
Авто Світ

Міський голова звернувся до шосткинців з приводу загрози теракту на ЗАЕС + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Під час сьогоднішньої апаратної наради міський голова Микола Нога зазначив, що залишається загроза того, що окупанти спробують здійснити терористичний акт на Запорізькій атомній електростанції – найбільшій АЕС в Європі.

Він наголосив: треба бути готовими до різних варіантів розвитку подій.

Очільник громади застеріг мешканців від необдуманих дій в разі виникнення надзвичайної ситуації. Микола Нога підкреслив: якщо станеться НС, то громадянам нададуть офіційну інформацію щодо подальших дій. «…Будуть чітко дані роз’яснення, що робити і як», – сказав міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору