Міський голова звернувся до шосткинців з приводу загрози теракту на ЗАЕС + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час сьогоднішньої апаратної наради міський голова Микола Нога зазначив, що залишається загроза того, що окупанти спробують здійснити терористичний акт на Запорізькій атомній електростанції – найбільшій АЕС в Європі.
Він наголосив: треба бути готовими до різних варіантів розвитку подій.
Очільник громади застеріг мешканців від необдуманих дій в разі виникнення надзвичайної ситуації. Микола Нога підкреслив: якщо станеться НС, то громадянам нададуть офіційну інформацію щодо подальших дій. «…Будуть чітко дані роз’яснення, що робити і як», – сказав міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: