Міський голова закликав мешканців громади не ігнорувати сигнали повітряної тривоги + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Місто живе і працює в умовах війни, складнощів надзвичайно багато. Особливо всіх схвилювала інформація російських каналів про Шостку, розповів під час апаратної наради сьогодні, 6 червня, шосткинський міський голова Микола Нога:

– Хочу сказати, що в умовах війни небезпека зберігається. Ви бачите, що півтора місяці Київ жив без обстрілів, і ось з суботи на неділю прилетіли ракети і розбомбили і підприємство, і житлові будинки, і соціальну сферу…

Очільник нашої громади закликав усіх бути більш безпечними, не ставитися легковажно та не ігнорувати сигнали тривоги.

– Війна іде кожен день, гинуть кращі патріоти України, мирної території фактично немає в Україні сьогодні. З сьогоднішнього дня ми будемо посилювати заходи з безпеки міста. Не дивуйтесь, якщо десь з’явиться додаткове загородження, блок пости і т. ін. Ми будем серйозно будувати оборону нашого міста. Президент ставить завдання відновити економіку, ми над цим працюємо. Ви знаєте, що минулого тижня у місті був очільник обласної військової адміністрації, керівництво «Укрзалізниці» (вперше за 15 років!). Ми накреслили ряд питань для співпраці, працюємо і над покращенням транспортного сполучення, але в спокійних нормальних умовах, розуміючи, що йде війна і готуючись до оборони, – зазначив Микола Петрович.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору