Дерматолог
Авто Світ

Міський голова відзначив шосткинську школярку, яка здобула гран-прі на конкурсі «Міні Міс Україна 2025»+ Відео

Нагорода, Наші діти 22:48, 29.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Микола Нога відзначив 12-річну шосткинку Олесю Сочан, яка здобула гран-прі на конкурсі «Міні Міс Україна 2025» у категорії «Амбасадор».

Як розповіла під час апаратної наради начальниця управління освіти Наталія Сергейко, дівчинка представила проєкт «Голос вдячності», присвячений українським воїнам.

«Хочу сказати, що Олеся постійно допомагає нашим захисникам. Разом з дорослими вона плете сітки, бере участь у благодійних акціях. Надзвичайно талановита дівчина, яка пише вірши», – сказала Наталія Сергейко.

Микола Нога вручив Олесі Сочан Грамоту міського голови.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору