Міський голова відзначив шосткинську школярку, яка здобула гран-прі на конкурсі «Міні Міс Україна 2025»+ Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Міський голова Микола Нога відзначив 12-річну шосткинку Олесю Сочан, яка здобула гран-прі на конкурсі «Міні Міс Україна 2025» у категорії «Амбасадор».
Як розповіла під час апаратної наради начальниця управління освіти Наталія Сергейко, дівчинка представила проєкт «Голос вдячності», присвячений українським воїнам.
«Хочу сказати, що Олеся постійно допомагає нашим захисникам. Разом з дорослими вона плете сітки, бере участь у благодійних акціях. Надзвичайно талановита дівчина, яка пише вірши», – сказала Наталія Сергейко.
Микола Нога вручив Олесі Сочан Грамоту міського голови.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: