Міський голова Шостки зазначив, що забезпеченню безпеки громади приділять максимальну увагу + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога наголосив на тому, що ворог продовжує обстрілювати прикордоння Сумщини, а у Харківській області окупанти розпочали наступ.
«Ворог звіріє, намагається рухатися в напрямку Харкова», – сказав Микола Нога.
Він зазначив, що на цьому тижні максимальну увагау буде приділено забезпеченню безпеки Шостки та інших населених пунктів громади. «Ми повинні розуміти, що від кожного з нас залежить безпека нашої громади, залежить безпека України», – підкреслив Микола Нога.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: