Міський голова Шостки повідомив про наслідки сьогоднішнього обстрілу
Війна 16:56, 8.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вдень, 8 лютого, російський агресор атакував Шосткинську громаду ударними БпЛА. Про це проінформував міський голова Микола Нога.
Він повідомив, що руйнування зазнав обʼєкт інфраструктури. Пошкоджено приміщення соціальної сфери.
«Інформація про поранених не надходила. На місці надзвичайної події працюють аварійно-рятувальні бригади. Збитки та втрати уточнюються», – зазначив Микола Нога.
Фото ілюстрпативне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: