Міський голова Шостки отримав відзнаку від обласної ради
Поділитися в
Копіювати посилання
В обласному центрі відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Начальник ОВА Олег Григоров та голова Сумської обласної ради Олексій Романько привітали керівників громад, відзначили їхню відповідальність, професійність і мужність у роботі в умовах війни.
З нагоди Дня місцевого самоврядування представникам громад було вручено нагороди.
Зокрема, почесною відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня нагороджено Шосткинського міського голову Миколу Ногу.
Його відзначено за плідну працю на благо громади, вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків руйнувань від ворожих обстрілів та громадянську мужність і самовідданість, виявлені при забезпеченні ефективного функціонування об’єктів життєзабезпечення населення Шостки в умовах воєнного стану.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: