Дерматолог
Авто Світ

Міський голова Шостки назвав установу, яка постраждала внаслідок нічного удару

Війна 13:57, 15.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі, 15 лютого, російський агресор атакував Шосткинську громаду ударним БпЛА. Про це повідомив міський голова Микола Нога.

За його інформацією, руйнування зазнала будівля соціального захисту для дітей з інвалідністю.

Інформація про поранених не надходила.

«На місці надзвичайної події працюють  аварійно-рятувальні бригади. Збитки та втрати уточнюються», – повідомляє Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору