Міський голова Шостки назвав установу, яка постраждала внаслідок нічного удару
Війна 13:57, 15.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі, 15 лютого, російський агресор атакував Шосткинську громаду ударним БпЛА. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
За його інформацією, руйнування зазнала будівля соціального захисту для дітей з інвалідністю.
Інформація про поранених не надходила.
«На місці надзвичайної події працюють аварійно-рятувальні бригади. Збитки та втрати уточнюються», – повідомляє Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: