Дерматолог
Авто Світ

Міський голова разом зі школярами привітав мешканців Шосткинської громади з Новим роком + Відео

Суспільство 17:08, 31.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Микола Нога та учні шосткинських шкіл привітали мешканців нашої громади з прийдешнім Новим роком.

«Ми не здалися! Ми боремося за свободу! Ми віримо в Перемогу!»

Вони побажали добра, мирного неба, благополуччя, щастя, щедрого нового року.

«Новий рік – рік єдності, процвітання, миру, сили, і Перемоги!»

Особливі слова привітань – нашим захисникам і захисницям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору