Міський голова разом зі школярами привітав мешканців Шосткинської громади з Новим роком + Відео
Суспільство 17:08, 31.12.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Міський голова Микола Нога та учні шосткинських шкіл привітали мешканців нашої громади з прийдешнім Новим роком.
«Ми не здалися! Ми боремося за свободу! Ми віримо в Перемогу!»
Вони побажали добра, мирного неба, благополуччя, щастя, щедрого нового року.
«Новий рік – рік єдності, процвітання, миру, сили, і Перемоги!»
Особливі слова привітань – нашим захисникам і захисницям.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: