Міська влада закликає мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень під час Водохресних купань + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
19 січня віруючі відзначатимуть свято Хрещення.
За традицією у цей день проходять Водохресні купання. У Шостці, як завжди, місцем Водохресних купань є Галенківське та Вінницьке озера.
Начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко, зважаючи на епідемічну ситуацію та низьку температуру повітря (завтра синоптики обіцяють до – 24), рекомендувала утриматися від купань. Тих шосткинців, хто все ж таки вирішить зануритися у Водохресну купіль, закликають дотримуватися карантинних обмежень.
19 січня на Галенківському озері (біля дитячої купальні та біля комплексу «Здорово») та Вінницькому озері будуть працювати пости безпеки. Там чергуватимуть працівники ДСНС, рятувально-водолазної служби, поліції, медики…
За словами настоятеля храму Різдва Христового о. Володимира, богослужіння у храмах, освячення води будуть відбуватися з дотриманням карантинних обмежень. Щодо Водохресних купань, то думка священнослужителя така: «Я взагалі ставлюся обережно до традиції занурюватися у воду. Це не кожна людина може зробити і, насправді, людина не може очиститися… Це йде як народна традиція і не для кожної людини вона посильна. Тому, можливо, цьогоріч варто і утриматись у зв’язку з тими чи іншими карантинними нормами», – отметил о. Владимир.
Фото з архіву Шостка.INFO
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: