Міністерська подяка: відзначили керівника гуртка Шосткинської станції юних техніків
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Олександр Кролевецький, керівник гуртка “Радіоелектроніка” Шосткинської станції юних техніків”, отримав нагороду Міністерства освіти України.
Подяку вручили за результативну роботу з учнівською молоддю та підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.
Про це повідомляє директор Шосткинської СЮТ Тетяна Манакова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: