Дерматолог
Авто Світ

Міненерго закликає українців ощадливо користуватися електрикою

 Поділитися

Поділитися в

Міністерство енергетики наголошує, що графіки відключень електроенергії не застосовуються у жодній з областей. Ситуація контрольована. Енергосистема збалансована.

Однак фахівці нагадують, що дуже важливим є зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (зранку у робочі дні з 9:00 до 11:00, у вечірній час – з 17:00 до 19:00).

«Міненерго звертається до споживачів з проханням заощаджувати електроенергію. Не використовуйте енергоємні прилади в години-пік. Так ви допоможете тим, хто потребує світла найбільше: лікарям, комунальникам, військовим», – йдеться у повідомленні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору