Мікрокредитування в Україні: чому послуга така популярна

Споживач 11:21, 1.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сфера мікрокредитування в Україні постійно розвивається, в чому немає нічого дивного: люди не хочуть жити завтрашнім днем, віддаючи перевагу сьогоднішньому. А це означає, що потреби, що з’явилися, вони задовольняють відразу, а гроші за них віддають потім. Отримати кредит онлайн у Кредит Сім досить просто, так що такою можливістю користуються багато хто. Тим більше, що поступово купівельна спроможність населення збільшується, доходи зростають і багато хто може дозволити собі скористатися кредитними коштами, не переживаючи про те, що завтра вони втратять роботу або отримуватимуть менше.

Чому мікрокредити такі популярні

Причин, з яких українці роблять вибір на користь співпраці з МФО, насправді є декілька:

  • прискорення ритму життя: економічно активна частина населення живе сьогодні у прискореному темпі, а ще далеко не завжди через робоче навантаження такі люди встигають відвідати банк у його робочі години. МФО, які працюють без перерв та вихідних, дають їм бажану свободу;
  • доступність послуг: для того, щоб отримати мікрокредит, не потрібно збирати тонни довідок та різноманітні документи. За порівняно невеликих відсотків сама процедура отримання коштів спрощена максимально;
  • зручність: на те, щоб оформити позику на картку, піде не більше 10 хвилин – і все, грошима можна користуватися. Навряд чи якась інша сфера може похвалитися такими самими показниками.

Чому варто довіряти мікрофінансовим організаціям

Насамперед тому, що регулятором ринку став Національний банк, а нове законодавство передбачає посилений захист позичальників, які користуються послугами мікрокредитування. Наприклад, МФО не має права на мене ставку у бік, яка посилить тиск на споживача.

Усі небанківські організації, в яких можна отримати кредит з поганою кредитною історією, мають ліцензію. При цьому кількість гравців на цьому ринку постійно зростає, внаслідок чого підвищується якість обслуговування та умови отримання кредиту, а ставки стають дедалі вигіднішими для клієнтів.

Ринок кредитування в країні відновився після кризи, сьогодні значну її частину займають саме онлайн-кредити, які можна взяти дуже швидко і які активно покривають потреби українців, що зростають – це особливо помітно на тлі стабілізації економічної ситуації. При цьому довіра населення до банків останніми роками знизилася, а позика до МФО, навпаки, вважається надійним рішенням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору