Дерматолог
Авто Світ

Мешканцям Шосткинської громади роз’яснили алгоритм дій у разі витоку радіації + Відео

Безпека 23:18, 27.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 червня, відбулася нарада, де обговорювалося питання дій у разі витоку радіації.

В нараді взяли участь міський голова Микола Нога, представники оперативних служб, медичних закладів та ін.

Начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону Дмитро Гончаров нагадав алгоритм дій при радіаційному забрудненні. Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Жук зупинився на питанні йодної профілактики. Він зверну вагу, що йодна профілактика не завжди потрібна і, якщо станеться надзвичайна ситуація, необхідно уважно слухати офіційні повідомлення.

В ході наради було проінформовано про те, що у Шостці функціонує мобільна оперативна група радіаційного спостереження і контролю. Дослідження гама-випромінювання проводяться тричі на день. «Наразі у нас радіаційна ситуація стабільна. Панікувати не треба», – сказала представник Шосткинського районного відділу Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Хроменко.

Подробиці – у сюжеті

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору