Дерматолог
Авто Світ

Мешканця сусідньої з Шосткинською громади, який до смерті згвалтував жінку, засудили до 12 років в’язниці

Прокуратура 13:34, 28.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Нагадаємо, подія сталася 23 листопада 2021 року в м. Кролевець. 46-річний чоловік запросив до себе в квартиру знайому. Вони разом вживали алкоголь, після чого, скориставшись безпорадним станом жінки, чоловік зґвалтував її з використанням стороннього предмета. Попри те, що потерпіла перебувала без свідомості, чоловік не звернувся за медичною допомогою та не намагався самостійно їй допомогти. У результаті отриманих ушкоджень 53-річна жінка померла.
Кролевецьким відділом Конотопської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно кролевчанина, який зґвалтував жінку та залишив її помирати (ч. 5 ст. 152 та ч.3 ст.135 КК України). У суді обвинувачений провину свою не визнав, намагався переконати суд, що жінка сама собі завдала пошкоджень.
На вирок суду обвинувачений чекав у СІЗО.
Учора, 27 липня, вироком суду його засуджено до 12 років позбавлення волі, інформує пресслужба обласної прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору