Мешканців Ображіївки на Шосткинщині запрошують до укладення договорів на вивезення сміття
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Мешканців села Ображіївка Шосткинської громади запрошують до укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів. Про це повідомляє Ображіївський старостинський округ.
Бажаючих укласти договір на вивезення сміття чекають в будівлі адміністрації старостинського округу по середам та п’ятницям з 9:00 до 14:00.
Для укладення договору просять надати паспорт та ідентифікаційний код.
Найближчими днями планують провести черговий вивіз побутових відходів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: