Мешканка с. Юхнове, що на Новгород-Сіверщині, відзначила 100-річний ювілей
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 28 червня, свій 100-літній ювілей відсвяткувала мешканка села Юхнове Марія Григорівна Галашко. Про це повідомляє Н.-Сіверська міська рада.
До привітань рідних приєдналися секретар міськради Юрій Лакоза та староста Горбівського старостинського округу Артем Якимович.
Народилася Марія Григорівна 28 червня 1923 року в селі Горбовому, Новгород-Сіверського району, наразі проживає в селі Юхнове.
«Пережила я голодомор. У 1942–1943 роках була в евакуації, у цей час ми переганяли корів до Саратова… Потім працювала в колгоспі усе своє життя…», – згадує ювілярка.
Марія Григорівна народила і виховала сина та доньку, має 7 онуків, 12 правнуків та 4 праправнуків.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: