Мешканець Шостки примусово сплатив дитині понад 107 тис. грн. аліментів
Поділитися в
Копіювати посилання
Понад 107 тисяч гривень заборгував своїй дитині мешканець Сумщини, за що отримав правові санкції від фахівців Шосткинського відділу державної виконавчої служби. Про це інформує Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
Зокрема, чоловік втратив можливість користуватися власними рахунками. Це і стало визначальним у погашенні накопиченого боргу.
«Зміна сімейного статусу колишнього подружжя не може бути взаємозалежною з виконанням ними батьківських обов’язків. І якщо дорослі не в змозі самостійно вирішити подібний прецедент, про інтереси дитини піклуються державні виконавці», – йдеться у повідомленні Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: