Дерматолог
Авто Світ

Медики закликали педагогів та випускників завчасно проходити флюорографічне обстеження + Відео

Здоров'я, Медицина 14:19, 12.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

На апаратній нараді начальник управління освіти Наталія Сергейко запитала головного лікаря Центральної районної лікарні Олега Штогрина, чи будуть зміни щодо проходження освітянами обов’язкового щорічного медичного огляду.

«Змін поки що не передбачається ніяких – як працювали, так і будемо працювати», – сказав керівник ЦРЛ.

Він закликав педагогів та випускників проходити флюорографію у травні-липні, а не у серпні-вересні. «Всі знають, що у нас робиться у серпні і у вересні на флюорографі. Чомусь всі чекають до останнього моменту, потім починаються проблеми – по 200 чоловік стоїть у флюорографічному кабінеті. І в основному це люди, які або 1 вересня мають приступати до роботи, або 1 вересня їхати на навчання», – констатував Олег Штогрин.

Він зазначив, що флюорографія дійсна рік.

Також головний лікар ЦРЛ повідомив, що ціна на медичний огляд не збільшиться.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору