Медичні заклади Шостки отримали листки непрацездатності + Відео

Медицина 21:58, 21.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

З початку березня в лікувальних установах нашого міста виникла проблема з бланками листків непрацездатності. Причина була в тому, що затримувалися їх централізовані поставки.

«Почали виникати проблеми по деяким поліклінікам і 11 березня вийшов спільний наказ про видачу медичних довідок про тимчасову непрацездатність замість листків непрацездатності», – говорить заступник медичного директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Гречаниченко. Він зазначив, що така ситуація виникла по всій Україні.

Згідно з його даними, в Шостці було видано 944 довідки. На початку квітня в наше місто надійшло 2000 бланків лікарняних листків. З 7 квітня їх направили в поліклініки для видачі пацієнтам.

«Наразі триває процес заміни медичних довідок на листки непрацездатності. Заміна відбувається поступово, це займає деякий час…», – поінформував Андрій Гречаниченко. Механізм такий: кожен лікар обдзвонює своїх пацієнтів і запрошує для отримання лікарняного. Пацієнт приходить в поліклініку і обмінює медичну довідку на лікарняний листок.

«Це все відбувається в порядку живої черги. Якщо є така потреба пацієнта, що потрібно терміново на роботу лікарняний листок, ми видаємо цей лікарняний листок поза чергою», – сказав заступник медичного директора Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору