Мама, яка виховує доньку одна, просить допомогти 6-річній Марійці здолати важку хворобу

 Поділитися

Поділитися в

 Нагадаємо, у 2017 році Марійці поставили діагноз «Анапластична епендимома шийного відділу хребта на рівні С2-С7». Після видалення пухлини дівчинка втратила здатність рухатись. Пройшла 5 блоків хіміотерапії, курс променевої терапії та 4 блоки противорецидивної хіміотерапії.

Марійці потрібно своєчасно проходити реабілітацію до повного одужання, оскільки в неї спастичний тетрапарез в нижніх кінцівках та лівій руці. Поки сама вона навіть сидіти довго не може, але мріє, що колись знову буде ходити.

Залучайтеся до збору коштів! Навіть 1 гривня – це шанс на здорове, повноцінне майбутнє Маші.
– Я розумію, зараз карантин, всім тяжко, але я не можу опустити руки, я так мрію побачити самостійні кроки своєї маленької дівчинки. Вона дуже радіє кожному дню, коли ми йдемо на заняття. Старанно робить все, що говорить фізичний терапевт. У Машуні попереду тривала реабілітація, мінімум півроку нам треба займатися. А це великі кошти, яких мені ніде взяти. Прошу всіх добрих людей, допоможіть Марійці стати на ніжки, вона дуже хоче ходити, повірте  Дякуємо, що ви з нами. Для нас дуже важлива ваша підтримка, – пише Ірина Кудояр, мама Марійки. Вона виховує доньку одна.
Документи, які підтверджують захворювання Марії Кудояр, у редакцію Шостка.INFO надано, їх можна також знайти на Фейсбук-сторінці мами. Там же розміщені відео із занять реабілітації дівчинки, які нікого не залишать байдужим.
Реквізити для допомоги Марії Кудояр:
ПриватБанк
4149 4991 3168 7954
Monobank
5375 4141 2757 5925
Кудояр Ірина Анатоліївна (мама)
Контактний телефон волонтера Стеценко Вікторії – 099 057 4682.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору