Малюнки шосткинських дітей про війну в Україні представлять на виставці в Німеччині
Поділитися в
Копіювати посилання
Художні роботи шосткинських дітей будуть представлені на виставці «Україна: війна і світле майбутнє», що проходитиме в Німеччині з 11 по 27 березня 2024 року. Картини українських дітей створені в трьох різних контекстах, саме тому виставка складається з трьох частин. Частина 1 – “Війна очима дітей”. Про це повідомляють у Волонтерському центрі “Шостка-Добро”.
Цей проєкт ініціював шосткинець, який зараз проживає в Німеччині, доктор Григорій Канoвiй, член німецько-українського об’єднання Blau-Gelbes Kreuz e.V. У березні 2022 року він по телефону розмовляв з учителькою з рідного міста Шостка. Опісля в нього народилася ідея дати українським дітям, які живуть в умовах війни, простір для висловлення своїх почуттів і думок у мистецтві.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: