Маленькі шосткинські футболісти стали срібними призерами турнірів у Глухові та Семенівці

Знай наших!, Спорт 16:00, 16.06.2021

На минулому тижні 10-річні футболісти Шосткинської КДЮСШ «Барса», вихованці тренера Владислава Петренка, взяли участь у двох турнірах.
 За даними КДЮСШ “Барса”, 9 червня у місті Глухів хлопці змагалися у відкритому турнірі з футболу пам’яті Миколи Кириєнка і здобули кубок за друге місце та срібні медалі. Кращими гравцями були визнані  Артем Данилів та Віктор Маруженко.
 11-12 червня команда маленьких футболістів Шостки зіграла в традиційному міжобласному турнірі з футболу імені Ігоря Кістерного у Семенівці, що на Чернігівщині. В ньому спортсмени також вибороли друе місце, програвши в фінальному матчі команді «Десна» з Чернігова.
 Організатори турніру визначили кращим гравцем в  команді Шостки  Кирила Тупіка, а кращим гравцем атакуючого плану серед всіх учасників  Лева Орла.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!