Дерматолог
Авто Світ

Майже 4,5 тис. споживачів Сумщини без електроенергії через погоду та російські обстріли

 Поділитися

Поділитися в

На ранок 3 липня 4368 споживачів у Сумській області залишилися без світла: 3034 — через складні погодні умови, 1334 — через російські обстріли, повідомляє  АТ “Сумиобленерго”.

Через негоду без світла залишилися:

  • У Конотопському районі 2629 споживачів.
  • У Шосткинському (Глухівщина) 361 споживач.
  • У Сумському районі 44 споживачі.

Через обстріли зі сторони РФ знеструмлені 32 населені пункти області

  • Білопільська громада — 736 споживачів без світла.
  • Великописарівська громада — 346 споживачів.
  • Глухівська громада — 117 споживачів.
  • Путивльська громада — 65 споживачів.
  • Середино-Будська громада — 60 споживачів.
  • Сумська громада — 9 споживачів.

Якщо ви виявили пошкоджене електрообладнання, зателефонуйте до кол-центру “Сумиобленерго” 0 (800) 300 247, (0542) 659 659, зазначили в АТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору