Майже 4,5 тис. споживачів Сумщини без електроенергії через погоду та російські обстріли
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На ранок 3 липня 4368 споживачів у Сумській області залишилися без світла: 3034 — через складні погодні умови, 1334 — через російські обстріли, повідомляє АТ “Сумиобленерго”.
Через негоду без світла залишилися:
- У Конотопському районі 2629 споживачів.
- У Шосткинському (Глухівщина) 361 споживач.
- У Сумському районі 44 споживачі.
Через обстріли зі сторони РФ знеструмлені 32 населені пункти області
- Білопільська громада — 736 споживачів без світла.
- Великописарівська громада — 346 споживачів.
- Глухівська громада — 117 споживачів.
- Путивльська громада — 65 споживачів.
- Середино-Будська громада — 60 споживачів.
- Сумська громада — 9 споживачів.
Якщо ви виявили пошкоджене електрообладнання, зателефонуйте до кол-центру “Сумиобленерго” 0 (800) 300 247, (0542) 659 659, зазначили в АТ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: