Майже 350 людей евакуювалися з прикордоння Сумщини з початку травня
Поділитися в
Копіювати посилання
З 1 по 11 травня з прикордонних громад області евакуювали 343 людини. Найбільше – з Великописарівської, Середино-Будської та Краснопільської громад, повідомили у Сумській ОВА.
Люди також виїжджали з Білопільської, Юнаківської, Миколаївської, Шалигинської, Зноб-Новгородської, Глухівської та Есманьської громад.
Часто евакуація відбувається під високою загрозою обстрілів, але водночас – рятує людські життя.
Для евакуйованих в області працюють транзитні центри, місця тимчасового проживання, доступні будинки та квартири для розселення.
Продовжують працювати й модульні містечка для переселенців, облаштування нового житла триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: