Майстри виробничого навчання Шосткинського ВПУ отримали перемоги Міжнародного конкурсу у Чехії та сучасні ноутбуки

Знай наших!, Освіта 11:27, 10.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Шосткинське вище професійне училище» – володар багатьох золотих, срібних нагород всеукраїнських та міжнародних виставок і конкурсів. У ВПУ інформують про чергові перемоги на міжнародному рівні.

Так, у лютому відбувся традиційний конкурс «Майстерня Діда Мороза» чеського International Innovation Centr «Perspektiva Plus». Майстри  виробничого  навчання  Шосткинського ВПУ взяли активну участь  і знову здобули перемогу.

Дипломи чеського International Innovation Centr «Perspektiva Plus» отримали:

  • Віталій Харчук, майстер виробничого навчання ІІ категорії – за виготовлення гойдалки (І місце за результатами конкурсу);
  • Ніна Мартиненко, майстер виробничого навчання І категорії – за приготування гарбузового пирога з маком (І місце за результатами конкурсу);
  • Інна Костюченко, майстер виробничого навчання – за приготування шпундри (І місце за результатами конкурсу);
  • Світлана Горшечнікова, майстер виробничого навчання І категорії – за приготування пирога «Пан Гарбуз» (ІІ місце за результатами конкурсу).

Директор закладу Світлана Ковтун отримала Подяку «за організацію учасників, підготовку призерів та переможців Міжнародного конкурсу «Майстерня Діда Мороза».

Крім того, завдяки сприянню Фундації Олени Зеленської, в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» від компаній «HP» та «Microsoft», Шосткинське вище професійне училище отримало 10 сучасних ноутбуків, які допоможуть педагогічним працівникам ефективно організовувати освітній процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору