Цієї суботи поліцейські Шосткинщини провели майстер-клас для дітей з прикордонних територій
“На майстер-класі діти не лише відпочили граючись між собою, а й навчились ліпити равликів, тим самим тренуючи легку моторику рук. Також малеча опанувала нові для себе практичні вправи для самозаспокоєння. Такі заходи сприяють покращенню у дітей настрою, зняття стресу, підвищенню самооцінки”, — повідомляють поліцейські.
Захід реалізували у межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», яку було започатковано за підтримки Олени Зеленської та проєкту «Пункт психологічних практик». Правоохоронці працювали спільно з тренером програми «Рівний-Рівному» у день ментального здоров’я.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: