Майбутні кухарі та бармени Шосткинського ВПУ професійно відсвяткували День Гарбуза!
Поділитися в
Копіювати посилання
Як інформують у Шосткинському вищому професійному училищі, перед учнями, педагогами і гостями закладу було презентовано цілий ряд вишуканих страв з гарбуза – від гарячого салату до пана-коти. Усе, що приготували учні груп І-ІІ курсів виглядало як страви високої кухні: гарбузова випічка, торт з гарбуза і у вигляді гарбуза, салати, гарбузовий мікс, цукерки, цукати…
Окремим «номером» був карвінг на гарбузах (і не тільки). Учні Шосткинського ВПУ сповна показали свій професіоналізм і творчий підхід до приготування. За лаштунками виставки дуже цікаво було спостерігати, як вони обережно, по міліграмах додають кокосову стружку, тонкими цівочками – шоколад і мед, або ніжно викладають біля готової страви листя мʼяти.
Кожна навчальна група захищала свої кулінарні проєкти: майбутні кухарі та бармени демонстрували, що вони готують, для чого готують і як бачать концепції приготованого.
Завершальною нотою заходу стала страв з гарбуза: яскравий доказ високого професіоналізму учнів Шосткинського ВПУ.
















Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: