Лижники Шостки повернулися з медалями зі змагань у Конотопі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Лижні перегони відбулися у Конотопі. Серед кращих юних спортсменів з різних районів області Шостку представляли вихованці КДЮСШ “Барса”.
Як повідомила тренер Олена Красовська, лижники Шостки здобули в загальному заліку біля 10 призових місць.
Віталіна Дощинська2012-13р. н. – абсолютна переможниця!
Петро Скубач 2012-13 р.н.- бронза
Богдан Графов 14-15 р. – бронза
Олександр Закутій 14-15 р. – бронза
Дмитро Осавелюк 14-15 р. – срібло
Катерина Нощенко 2010-11 р.н.- бронза
Денис Заєць – 2008-09 р.н.- срібло
Всеволод Амелін 2008-09р.н. – бронза
Спортсмени Шостки дякують захисникам України за можливості тренуватися й брати участь у змаганнях.









Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: