Лижники із Шостки – призери змагань у Кролевці
Поділитися в
Копіювати посилання
20 січня у Кролевці відбулися змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат.
Змагалися лижники з Кролевця, Конотопа, Батурина, Ямпіля та вихованці шосткинської КДЮСШ “Барса”.
Як повідомляють у “Барсі”, за результатами змагань шосткинці повернулися додому з такими нагородами:
у віковій групі 2007 – 2009 р. н, серед юнаків Дмитро Лишенко – ІІІ місце;
серед дівчат 2012 – 2013 р. н. Марія Васильцова – ІІІ місце;
юнаки 2014 – 2015 р. н. Богдан Графов – ІІ місце.
Шосткинських лижників тренує Світлана Лагута.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: