Люди справи – ОСНОВА України!

 Поділитися

Поділитися в

В травні Сумську області відвідав народний депутат України, відомий бізнесмен та політик Сергій Тарута. Під час зустрічей з науковцями, представниками громадськості та підприємцями області він презентував «Доктрину збалансованого розвитку Україна 2030», яка була розроблена провідними науковими інституціями України.

Сьогодні ми спілкуємось з Володимиром Мельніченком, головою Сумської обласної організації політичної партії «ОСНОВА», яка презентувала Програму стрімкого розвитку України, що базується на «Доктрині 2030» і передбачає 10 конкретних кроків для подолання кризи та стрімкого розвитку економіки.

– Розкажіть про себе, яка Ваша історія?

– Я корінний сумчанин, який вчився у звичайній школі, закінчив Сумський державний університет, пішов працювати на завод. Після чергової економічної кризи замислився над власною справою. Разом з партнерами створив підприємство, яке за останні роки перетворилось на сучасне виробництво з клієнтами по всій Україні та багатьма працівниками. За роки навчилися розвивати виробництво, створювати нові робочі місця, впроваджувати сучасні технології. З‘явилась відповідальність за долю робітників, за долю їх сімей, за майбутнє країни, де живеш.

– Як Ви прийшли в політику?

– Це не я прийшов у політику, а вона прийшла до мене. Я живу у звичайній багатоповерхівці. До мене почали звертатись сусіди та знайомі з різних питань. Спочатку всі разом впорядкували територію біля будинку. Відновили озеро в сквері «Дружба» в центрі міста, почистили його та прибрали аварійні дерева. Потім зрозумів, що більшість питань можна вирішити, якщо примусити місцеву владу працювати. Знайшов однодумців, друзів, які мають такі ж погляди на життя. Навчились писати запити, звертатися до влади, примушувати чиновників виконувати свої обов‘язки. На певному етапі зрозумів, що потрібно впливати на владу безпосередньо, тому прийняв рішення приєднатися до команди партії «ОСНОВА».

– Чому саме партія «ОСНОВА»?

– Все дуже просто. Подивіться навкруги. 27 років нам розповідають, обіцяють, закликають. Популісти при владі вже дістали! Що вони досягли, що зробили власними руками, власним розумом, щоб ставити себе вище народу? Де їх результати? Ми вже втомилися від популізму та балаканини. До влади повинні прийти люди справи, які мають конкретний позитивний досвід власної роботи. Лікарі, науковці, професійні управлінці, люди праці та реальних результатів. Саме такою є партія «ОСНОВА», ідеологом якої є успішний керівник, народний депутат Сергій Тарута, який створив найсучасніший металургійний комплекс. Команда партії «ОСНОВА» складається з людей справи, які тримають власне слово і цінують його.

– Що плануєте робити найближчим часом?

– Сьогодні ми презентували Програму стрімкого розвитку України, яка базується на унікальному документі – Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030», яка була розроблена провідними вченими та науковцями. Це наш першочерговий план дій. Головне в ньому – робочі місця, адже всі розуміють, що працююча людина – це і зарплатня, і освіта, і медицина, і соціальний розвиток. Ми маємо зупинити відтік молоді за кордон, зробивши найкращий інвестиційний клімат в Європі та створивши мільйони нових робочих місць. Другим етапом є створення робочих груп по кожному із напрямків, щоб напрацювати конкретні кроки для вирішення актуальних питань Сумської області. Це і медицина, яка майже знищена, і освіта, яка «зареформована» до краю. Це проблеми переселенців, які не мають підтримки з боку держави і пенсіонери, що отримують принизливі 30 гривень до пенсій, в той час, як чиновники мають 300 % премій та мільйони доларів зарплатні.

– Чи працюєте в районах?

– Насправді це найголовніше завдання нашої діяльності. Без представництва кожного району Сумської області, без розвинутої мережі районних партійних організацій, які безпосередньо розуміють проблеми громадян та впливають на владу, неможливо говорити про реальні результати роботи. Ми пропонуємо людям справи, які мають на меті не заробіток за рахунок бюджету, а працю на благо власних громад, своїх родин та України, приєднуватися до партії «ОСНОВА», звертатися до нас та розпочинати зміни. Ми пропонуємо команду однодумців, фахівців та професіоналів, що не бояться працювати і досягати спільної мети. Але ми вкрай негативно ставимося до корупціонерів та тих, хто втратив довіру громадян. Чесність для нас є принциповою.

– Як Ваша мета на найближчий рік?

– Треба терміново відновити роботу наших великих підприємств. Зараз завод Фрунзе втрачає сотні працівників, які звільняються у зв‘язку із затримками зарплатні та відсутністю замовлень. Довготривалий корпоративний конфлікт вбиває завод. Чому не розглядають трудовий колектив як основну сторону під час перемовин. Так не повинно бути. Ми ініціюємо відродження промисловості Сумщини. Будемо наполягати на відновленні програми підтримки місцевого товаровиробника «Зроблено на Сумщині». Крім того, вже маємо конкретні результати в питаннях контролю тарифів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору