Лист до редакції: «Наше місто не заслуговує на те, щоб його перетворювали на смітник!» + Фото

 Поділитися

Поділитися в

В редакцію Шостка.INFO надійшов лист від нашої читачки Людмили Бур’янової, яка підняла проблему великого стихійного звалища у Садовому мікрорайоні. Сміття туди шосткинці везуть причепами…

«Я мешканка Шостки. Тут живу вже багато років. Хотіла, б звернутися до мера міста  з однією проблемою, яка вже не один рік турбує мешканців нашого міста, а саме Садового мікрорайону. Розумію, що на даний момент є більш важливі та страшні ситуації, але щодалі, то стає гірше. Я говорю про сміття у великій кількості в житловому приватному секторі.

Люди вивозять сміття причепами: пластик, пакети, використані будматеріали та засоби особистої гігієни – просто валяються серед дороги у величезній кількості.

Люди вже не раз намагалися вирішити цю проблему, влада нашого міста пару років тому очистила цю територію, але проблема виникла знову, у зв’язку з тим, що елементарно більше нікуди викидати сміття. Немає ні вивезення сміття, ні мусонних баків…

Вчора, 9 травня, я їхала тут і просто не могла дивитися на те, що машина з цілим причепом знову ж таки викидає величезні мішки зі сміттям. Я не змогла промовчати і зняла цю машину на фото. Я розумію, що багато залежить від людей, ну не завжди знаходяться не байдужі… Наше місто не заслуговуює на те, щоб його перетворювали на смітник!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору