Лист до редакції: «Наше місто не заслуговує на те, щоб його перетворювали на смітник!» + Фото

 Поділитися

Поділитися в

В редакцію Шостка.INFO надійшов лист від нашої читачки Людмили Бур’янової, яка підняла проблему великого стихійного звалища у Садовому мікрорайоні. Сміття туди шосткинці везуть причепами…

«Я мешканка Шостки. Тут живу вже багато років. Хотіла, б звернутися до мера міста  з однією проблемою, яка вже не один рік турбує мешканців нашого міста, а саме Садового мікрорайону. Розумію, що на даний момент є більш важливі та страшні ситуації, але щодалі, то стає гірше. Я говорю про сміття у великій кількості в житловому приватному секторі.

Люди вивозять сміття причепами: пластик, пакети, використані будматеріали та засоби особистої гігієни – просто валяються серед дороги у величезній кількості.

Люди вже не раз намагалися вирішити цю проблему, влада нашого міста пару років тому очистила цю територію, але проблема виникла знову, у зв’язку з тим, що елементарно більше нікуди викидати сміття. Немає ні вивезення сміття, ні мусонних баків…

Вчора, 9 травня, я їхала тут і просто не могла дивитися на те, що машина з цілим причепом знову ж таки викидає величезні мішки зі сміттям. Я не змогла промовчати і зняла цю машину на фото. Я розумію, що багато залежить від людей, ну не завжди знаходяться не байдужі… Наше місто не заслуговуює на те, щоб його перетворювали на смітник!».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору