Легкоатлети Шостки повернулися з нагородами зі змагань у Кролевці
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 22 жовтня, у Кролевці відбулись відкриті змагання з кросу «Золота осінь». Змагалися спортсмени віком 18 років та старші (біг на 3000 м), 14 – 17 років (1000 м), 12-13 років (500 м), 9-11 років та молодші (300 м).
У змаганнях взяли участь і вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса».
За даними спортшколи “Барса”, шосткинці повернулися додому з нагородами.
Так, серед спортсменів 2014 р.н. та молодших ІІ місця здобули Софія Ладинська та Даниїл Белоус.
Серед спортсменів 2012-13 р.н. І місце – Каміла Костюченко, ІІ місце – Артем Бражніков.
Серед спортсменів 2010 -11 р.н. І місце – Валерія Казмірук, ІІ місце – Артем Дабика.
Четверті місця посіли: Олексій Матузка, Олександра Северенюк , Поліна Великоконь, Владислав Кудрявцев, Назарій Опаєць.
Тренери – Інна та Олександр Терех.









Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: