Дерматолог
Авто Світ

Легкоатлети із Шостки здобули “бронзу” на чемпіонаті України

Знай наших!, Спорт 14:11, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

22 – 23 травня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед закладів фізичної культури та спорту, серед юнаків та дівчат 2013-2014 рр.н.

Участь у змаганнях взяли і вихованці шосткинської КДЮСШ “Барса”. Бронзовими призерами у двоборстві стали шосткинці Матвій Залозний та Мар’яна Бубенець.

Євгенія Борта посіла восьме місце.

Тренери – Інна та Олександр Терех.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору