Легкоатлети із Шостки здобули “бронзу” на чемпіонаті України
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
22 – 23 травня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед закладів фізичної культури та спорту, серед юнаків та дівчат 2013-2014 рр.н.
Участь у змаганнях взяли і вихованці шосткинської КДЮСШ “Барса”. Бронзовими призерами у двоборстві стали шосткинці Матвій Залозний та Мар’яна Бубенець.

Євгенія Борта посіла восьме місце.
Тренери – Інна та Олександр Терех.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: