Швидка і якісна юридична допомога: де отримати

Право, Споживач 14:20, 8.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

юридична допомога

В умовах сьогодення дуже важливо робити все законно і враховувати будь-які нюанси у різних юридичних питаннях, в яких пересічному українцю розібратися досить складно – для цього юридична компанія готова допомогти розібратися у всіх незрозумілих моментах. Загалом, найгострішим питанням зараз є реєстрація благодійних фондів, оскільки волонтерів і людей, які бажають допомагати знедоленим, стає дедалі більше.

Як зареєструвати благодійний фонд?

Аби все було згідно чинного законодавства, краще звернутися за допомогою юристів, які скерують, допоможуть зібрати необхідний пакет документів, все оформити, подати тощо.

Зазвичай, спеціалісти цим питанням займаються комплексно – від консультації засновників та підготовки документів до офіційної реєстрації у відповідних реєстрах з отриманням документів про це.

Головне на що варто звернути увагу при реєстрації цього виду діяльності – набуття статусу неприбутковості в органах фіскальної служби.

Для початку знадобиться:

  • протокол Загальних зборів засновників (або рішення одноосібного засновника) про створення БО із визначенням найменування, місцезнаходження, Голови/Правління та визначення переліку посадових осіб, затвердження статуту;
  • статут благодійної організації;
  • заява про державну реєстрацію створення юридичної особи та довіреність.

Врахувати можливі індивідуальні фактори та розказати більш детально можуть спеціалісти, при цьому підписи на документах фонду краще засвідчувати нотаріусом, аби зменшити кількість можливих питань щодо правового статусу організації, особливо якщо фонд має намір працювати із міжнародними організаціями або іноземними меценатами.

Юристи компанії МІБ чудово обізнані про всі тонкощі як державної реєстрації благодійного фонду, так і супутніх процедур. Ціни на послуги є досить доступними – з цим питанням можна ознайомитися на сайті та отримати у разі потреби безкоштовну консультацію.

Які ще послуги можна отримати у юридичній компанії?

Спектр послуг у компанії досить широкий. Спеціалісти розуміються на таких питаннях:

  • громадянські справи: заперечення заповіту, спадкові суперечки, встановлення родинних зв’язків, трудові спори, страхові справи, визнання права власності тощо;
  • нерухомість: переведення в житловий фонд, вселення та виселення з квартири, зняття арешту з майна, виписка з квартири, перевірка нерухомості та інше;
  • автоюрист: упорядкування позовної заяви при ДТП, стягнення страхової компенсації;
  • обслуговування бізнесу: закриття ТОВ, СПД, юридичний супровід і реєстрація підприємств;
  • податкові суперечки: оскарження рішень чи дій податкових органів, супровід податкових перевірок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору