Курсування евакуаційного вагону з Шостки до Києва продовжено
Поділитися в
Копіювати посилання
З залізничної станції Шостка продовжує курсувати евакуаційний вагон поїзда № 786 Шостка–Київ. Про це інформує Шосткинська РВА.
Графік курсування наступний:
03.01.2025 – 12:21, п’ятниця;
05.01.2025 – 12:21, неділя;
10.01.2025 – 12:21, п’ятниця;
12.01.2025 – 12:21, неділя;
17.01.2025 – 12:21, п’ятниця;
19.01.2025 – 12:21, неділя;
24.01.2025 – 12:21, п’ятниця;
26.01.2025 – 12:21, неділя;
31.01.2025 – 12:21, п’ятниця;
02.02.2025 – 12:21, неділя.
Реєстрація здійснюється біля евакуаційного вагону за 1 годину до відправки поїзду. Попередній запис за тел.: (05449) 7-24-84. Гаряча лінія – 0933265006 (цілодобово).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: