Куратор освітньої галузі Сумщини окреслила пріоритети в підготовці до нового навчального року

Освіта 20:00, 24.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова наголосила, що першокласники Сумщини мають прийти 1 вересня в сучасні, облаштовані відповідно до нових освітніх викликів, класи. Кожен заклад освіти області має бути стовідсотково готовим до початку навчального року і забезпечити всі необхідні умови для надання якісних освітніх послуг, зокрема, першокласникам – таке завдання поставлено керівникам навчальних закладів під час наради, що відбулася на базі Верхньосироватської опорної спеціалізованої школи Сумського району.

Серед пріоритетів Вікторія Гробова виокремила підготовку класів Нової української школи, вчасні закупівлі та використання всіх субвенцій, наданих урядом, реальне впровадження наскрізних ліній освіти у 5-9 класах, повноцінне опанування новими механізмами Держстандарту старшої школи.

Учасникам наради наголошено на обов’язковості поділу класів на групи при вивченні окремих предметів, зокрема, дотриманні поділу на групи при вивченні української та іноземної мов.

Директор Департаменту освіти також поділилася досвідом Естонії зі створення сучасного освітнього простору та забезпечення реалізації права кожного на освіту. Цей досвід вона вивчала під час робочої поїздки в Таллін у рамках реалізації проекту «Підтримка діяльності українських шкіл та Міністерства освіти і науки України в галузі багатомовної освіти».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору