Купуйте енергоресурси в одного постачальника: “ЕНЕРА СУМИ” розпочинає постачання природного газу

Споживач 20:01, 25.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак розповіла, що компанія пропонує клієнтам і чому виграє кінцевий споживач, який обрав одного постачальника електроенергії та газу.

Вихід “ЕНЕРА СУМИ” на ринок природного газу – комплекс послуг для клієнтів

ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” – надійний постачальник і відповідальний партнер, який пропонує взаємовигідну співпрацю у енергетичному секторі. Компанія зарекомендувала себе як підприємство, що гарантує безперебійне електропостачання, дотримується правил чесної конкуренції, продає електроенергію за прозорими тарифами і піклується про вдосконалення обслуговування клієнтів.

Споживачам зручно і вигідно купувати енергоносії для потреб свого підприємства у одного постачальника. Ми подбали про те, щоб клієнти могли отримувати від “ЕНЕРА СУМИ” комплекс необхідних послуг і запровадили реалізацію природного газу. Рішення про видачу відповідної ліцензії затверджено постановою НКРЕКП №261 від 31.01.2020 року.

Компанія постачатиме газ лише юридичним споживачам чи й населенню?

До 1 серпня 2020 року блакитне паливо населенню постачали суб’єкти ринку природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки (ПСО). Це передбачала постанова Кабміну №542 від 01 липня 2020 року. Після переходу на ринкові відносини побутові споживачі можуть обирати компанію, в якої купуватимуть газ.

Для юридичних осіб принцип вільного ринку почав працювати раніше і споживачі вже мають можливість брати ресурс у того, у кого він дешевший.

ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” готова до постачання газу як підприємствам і організаціям, так і населенню. На офіційному сайті компанії оприлюднена довідкова інформація для потенційних клієнтів:

Електроенергія і газ від одного постачальника: у чому переваги?

Купувати електроенергію і природний газ вигідніше у одного постачальника. Фахівці “ЕНЕРА СУМИ” підготують для вас персональну комерційну пропозицію, яка максимально враховуватиме потреби вашого підприємства.

У нас гнучкі умови оплати, пропонуємо газ за економічно обґрунтованими і вигідними цінами, надаємо індивідуальні консультації, цінуємо кожного клієнта, гарантуємо комплексну правову підтримку як під час процедури зміни постачальника, так і протягом всього періоду співробітництва.

Якщо у потенційних споживачів газу виникають додаткові питання щодо умов співпраці – докладну інформацію у телефонному режимі нададуть фахівці кол-центру (0542) 77-99-00 або спеціалісти центрів обслуговування клієнтів.

 

 

 

 

 

Фото на сайте www.business-magazine.online

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору