Культурна діячка із Шосткинської громади отримуватиме стипендію голови ОВА
Поділитися в
Копіювати посилання
Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх призначив 20 стипендій провідним творчим працівникам області на 2024 рік.
Стипендіати відзначені за їх вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність.
Отримувати стипендію голови ОВА буде і представниця Шосткинської громади – Людмила Клімова, завідувачка Ковтунівським філіалом КЗ «Шосткинський центр культури і дозвілля» Шосткинської міської ради.
Фото – з Фейсбук-сторінки Людмили Клімової
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: