Сервис Центр

Кухар з душею митця: у Шосткинському ВПУ відкрилася персональна виставка студентки Анастасії Кужельної

 Поділитися

Поділитися в

Анастасія – третьокурсниця училища, здобуває професію кухара-кондитера. Дівчина є активною учасницею як навчального, так і позанавчального процесу. До всього цього пише вірші та картини.

Днями у Шосткинському ВПУ відбулося відкриття її дебютної персональної виставки поезії та живопису. Анастасія каже, першого вірша написала в 11 років.

«У своїх віршах я граюся з минулим і теперішнім, черпаю натхнення із трагічних ситуацій і проблем, з тих життєвих моментів, які вже не можна змінити, а можна тільки згадувати. Напевно, однією з причин, чому пишу, є душевна самотність. Можливо, мені б хотілося, щоб хтось прочитав мої вірші і зрозумів, що я відчуваю. Думки і почуття колись зникнуть назавжди, а ось вірші будуть жити.  Для цього, напевно,  і існує поезія», – розповідає дівчина.

За пензля Настя також взялася ще у дитинстві. Мріяла навчатися у художній школі, але не було на той час такої можливості. З кожним роком вона лише удосконалює свою майстерність. І ось наважилася плоди своєї творчості представити на загальний розсуд.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору