Куди звернутися шосткинцям, які потребуть допомоги, але не мають мобільного зв’язку та Інтернету
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні у оператора зв’язку Kyivstar стався масштабний збій. Через це у багатьох абонентів відсутній мобільний зв’язок та Інтернет-мережа. Якщо вам потрібна термінова допомога – зв’язатися з рідними або викликати екстрені служби – зверніться до найближчого управління поліції або пожежно-рятувальної частини, повідомляють у ГУ НП в Сумскій області з посиланням на зернення Міністра Внутрішніх Справ Ігоря Клименка.
– Також ви можете попросити про допомогу у нацгвардійців, поліцейських та прикордонників, які несуть службу у населених пунктах та на автодорогах. У Пунктах Незламності, розгорнутих на базі наших підрозділів, є можливість скористатися Wi-Fi.
Поділіться цією інформацією із рідними та знайомими, які наразі перебуваються без зв’язку!
Екстрені номери 101, 102, 112 працюють у штатному режимі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: