Дерматолог
Авто Світ

Кубок незламних: на обласному турнірі з дзюдо шосткинці вибороли 6 медалей

Спорт 21:21, 9.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Відкритий обласний турнір з дзюдо «Кубок незламних» зібрав понад 150 юних спортсменів з різних куточків Сумщини та інших регіонів України.

Як повідомив віце-президент федерації дзюдо Сумщини Олексій Романько, шосткинські спортсмени вибороли 6 медалей різного гатунку.

Срібними призерами стали Максим Литвиненко, Єгор Плісак, «бронза» в активі Євгенія Печка, Романа Однолєтка, Михайла Юрченка, Вероніки Благуш. Кіріл Рожок посів 5 місце.

Наших дзюдоїстів тренують Олександр Сулім та Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору