Дерматолог

Кубок на честь ЗСУ: шосткинський «Колос» переміг найближчого конкурента і став одноосібним лідером групи «Б»

Футбол 20:27, 30.04.2023

Вчора, 29 квітня, в рамках Кубка з футболу на честь Збройних Сил України відбувся матч лідерів групи «Б».

ФК «Колос» (Шосткинська громада) приймав ФК «Віталія» (Конотопський район). Гра розпочалася для господарів вкрай невдало – гості забили вже на 3 хвилині. Проте шосткинці не знітилися і досить швидко встановили рівновагу. На 19 хвилині рахунок зрівняв Владислав Берест. А потім хет-триком відзначився найкращий бомбардир нашої команди Максим Зенченко (один гол він забив у першому таймі, ще два – у другому). Фінальну точку у доданий арбітром час поставив Дмитро Хлус. Остаточний рахунок матчу – 5:1.

Враховуючи цю перемогу та технічну поразку ФК «Kolos» (Василівка), шосткинський «Колос» набрав 15 очок і став одноосібним лідером групи «Б».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!