Кубок Києва з олімпійського карате: команда Шостки виборола 19 медалей
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці відбувся 2 етап Кубку Києва з олімпійського карате.
Тут змагалися 600 спортсменів-початківців з 6 регіонів країни та 17 клубів.
У турнірі взяли участь вихованці клубу «Самурай» з Шостки. Вони виступили гідно, незважаючи на те, що багато з юних каратистів були перше на змаганнях такого рівня (дехто з них здобув по декілька медалей).
Результат наших спортсменів: 3 «золотих», 6 «срібних» та 10 «бронзових» нагород. Золоті медалі вибороли Марія Зубова, Богдан Радченко, Андрій Василенко. Срібними призерами стали Олександра Лугова, Анастасія Кошель, Ярослав Рекун, Максим Одноліток. «Бронза» у Микити Ясіка, Орини Фролової, Андрія Алфьорова, Матвія Сакунова, Марії Каніщевої, Романа Головача.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: