Дерматолог
Авто Світ

Кубок громади з волейболу виборола команда Шостки

Спорт 16:45, 19.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 березня, у КДЮСШ «Барса» відбувся Кубок Шосткинської громади з волейболу серед дівчат.

Як повідомив начальник відділу з розвитку охорони здоров’я, фізкультури та спорту Віктор Ждаміров, у турнірі взяли участь команди Воронізької школи, Ковтунівського, Собицького, Ображіївського НВК, а також збірна шкіл Шостки.

На майданчику у кожному матчі точилася гостра боротьба. У фіналі зустрілися команда Ображіївського НВК та збірна шкіл міста. У напруженому матчі перемогли юні волейболістки Шостки (тренер Павло Попелуха). Рахунок за партіями 1:2.

У матчі за «бронзу» зіграли команди Воронізької школи та Собицького НВК. Сильнішими виявилися волейболістки з селища Вороніж (2:0).

Команда-переможниця нагороджена Кубком, медалями. Медалі отримали і срібні та бронзові призерки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору