Кубок громади з волейболу виборола команда Шостки
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 19 березня, у КДЮСШ «Барса» відбувся Кубок Шосткинської громади з волейболу серед дівчат.
Як повідомив начальник відділу з розвитку охорони здоров’я, фізкультури та спорту Віктор Ждаміров, у турнірі взяли участь команди Воронізької школи, Ковтунівського, Собицького, Ображіївського НВК, а також збірна шкіл Шостки.
На майданчику у кожному матчі точилася гостра боротьба. У фіналі зустрілися команда Ображіївського НВК та збірна шкіл міста. У напруженому матчі перемогли юні волейболістки Шостки (тренер Павло Попелуха). Рахунок за партіями 1:2.
У матчі за «бронзу» зіграли команди Воронізької школи та Собицького НВК. Сильнішими виявилися волейболістки з селища Вороніж (2:0).
Команда-переможниця нагороджена Кубком, медалями. Медалі отримали і срібні та бронзові призерки.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: