Криптогаманець: особливості реєстрації

Споживач, Фінанси 09:15, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Крипта – це цілком надійний та популярний вид валюти, яким користуються мільйони людей. Тому оформлення криптогаманця – це скоріше питання часу, ніж доцільності. Адже він однаково потрібен і корисний як для звичайної людини, так і для бізнесу. Серед  переваг можна відзначити:

  • Відмінний захист від злому;
  • доступність – управляти коштами можна з будь-якої точки на планеті, де є доступ до мережі Інтернет;
  • чудовий обмінний курс;
  • швидке виведення грошей на будь-яку картку або електронний гаманець.

До цього переліку можна додати також швидку та просту реєстрацію гаманця.

Реєстрація

Для створення криптогаманця потрібно зайти на головну сторінку універсального домену для створення гаманців криптовалюти. Далі слід вибрати кнопку «старт» – вона приведе користувача до форми реєстрації. Насамперед система попросить адресу електронної пошти – краще для цього використовувати окрему поштову скриньку, добре захищену від злому. На неї прийде посилання на підтвердження, що ця пошта належить саме вам. Далі потрібно вигадати пароль і перейти до налаштувань самого гаманця. Подібний спосіб реєстрації спостерігається на багатьох сайтах, наприклад казино. Та в останньому випадку, якщо користувач не хоче ризикувати власними  коштами, він може в азартні ігрові автомати грати безкоштовно.

Як розпочати роботу

Після реєстрації потрібно вибрати вид крипти, а також вписати справжні прізвище та реальні контактні дані. Доведеться пройти невелику перевірку – внести паспортні дані, додати скан-копії документів (паспорти, права водія) та своє фото.

Завершальним етапом реєстрації можна вважати прив’язку банківської картки до вашого гаманця. Для цього достатньо вказати її номер, термін дії та CVV-код. Після цього ви можете легко конвертувати свої гроші в криптовалюту, або навпаки, виводити її на свій банківський рахунок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору