Корисна статистика для боксу

Спорт 14:00, 29.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Як і в будь-якому виді спорту, статистика може бути чітким індикатором стану боксера. Звичайно, це не вирішальний фактор, на який слід стовідсотково покладатися, але вона безумовно допоможе вам краще зрозуміти, в якій формі зараз боєць. Є сторінки і розділи на сайтах, в яких надана практично вся статистика або, принаймні, те, що дійсно важливо. Кожен із сервісів по-своєму унікальний, але в кінцевому підсумку всі вони пропонують вам одне і те ж – достовірну інформацію, яку просто так важко знайти в Інтернеті. (Шукайте всю інформацію на сайті expertmma.ru).

BoxRec

BoxRec – один з найнадійніших і використовуваних джерел інформації в світі боксу. BoxRec також є офіційною програмою, яка виконує цю роль разом з FightFax в США. На відміну від FightFax, інформація BoxRec доступна для широкої публіки і всіх, хто заходить на сайт. Тому будь-який, хто має якесь відношення до світу боксу, використовує BoxRec в якості основного джерела інформації.

Користувачі знаходять практично все про боксерський поєдинок – кількість запланованих раундів, місце, де буде проходити бій, судді, які будуть керувати поєдинком, і, звичайно ж, зведення обох бійців, включаючи загальну кількість перемог і поразок, кількість нокаутів в цих боях; по суті все, що стосується кожного з боїв.

CompuBox

З 1985 року ця програма надає статистику по більшості великих боїв, все завдяки її зв’язку з телевізійними мережами, такими як HBO, Showtime і ESPN. Ця система працює, коли двоє людей сидять в залі під час боксерського поєдинку і натискають кнопку для кожного пропущеного або нанесеного удару. Потім ці дані вводяться в програму і передаються телевізійні мережі для широкого загалу.

Оператори CompuBox записують слабкі і сильні удари в кожному бою. CompuBox публікує дані про бої, які повинні відбутися найближчим часом, а кращий спосіб отримати цю статистику – через соціальні мережі.

BoxStat

BoxStat.co – відносно новий сайт в світі статистики боксу, і це сайт, який відображає розширену статистику, яку ви не знайдете більше ніде. Як і CompuBox, цей сайт надає статистику ударів, але вони надають свої висновки через відеозаписи боїв, а не через операторів, що сидять в залі.

Більш того, на цьому сайті публікується статистика, доступна всім – уболівальникам, букмекерам і представникам ЗМІ. Що робить цей сайт особливим порівняно з двома попередніми, так це спосіб, яким інформація представлена ​​на сайті – через інфографіку, яка забезпечує швидкий і ефективний спосіб отримати бажані дані про бої та їх учасників.

Складна система чемпіонатів по боксу

У боксі 17 різних вагових категорій, але набагато більше ніж 17 світових титулів. Така кількість боксерських титулів існує тому, що цей вид спорту регулюється більш ніж чотирма керівними органами. Чотири основних керівних органу – це IBF, WBA, WBC і WBO. Завоювання титулу в будь-якому з цих змагань вважається великим досягненням. На додаток до перерахованого вище, існують IBO і WBF, але вони не так популярні.

Існують дві організації, які регулюють рейтинг боксерів – Ring Magazine і Transnational Boxing Ranking Board. Обидві організації стежать за чемпіонатами з боксу, але використовують різні параметри для визначення рейтингу.

Система рейтингу в боксі дуже заплутана, і насправді немає офіційної системи, за якою працюють всі учасники цього виду спорту. Якщо ви хочете дізнатися, де той чи інший боєць знаходиться в порівнянні з іншими, кращими джерелами інформації є рейтингові таблиці, опубліковані журналом Ring Magazine і Transnational Boxing Rankings Board.

Ці рейтингові системи офіційно не визнаються головними керівними органами в боксі, але, як правило, вони користуються великою довірою серед спортивних уболівальників і представників засобів масової інформації, оскільки ними керують великі фахівці в цьому виді спорту.

При спостереженні за рейтингом дуже важливо звертати увагу на ранжування по вагових категоріях, а також на так званий рейтинг фунт за фунтом. Що стосується рейтингу по вагових категоріях, тут все ясно – бійці розподіляються за певними категоріями, виходячи з маси тіла. У рейтингу «фунт за фунтом» бійці ранжуються на основі їх загального успіху і навичок, незалежно від того, до якої вагової категорії вони належать.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору