Коронавірус забрав життя 48-річного шосткинця + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
В інфекційному відділенні Центральної районної лікарні перебувають 26 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, з них 6 – діти. Такі дані в ході сьогоднішньої апаратної наради навів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Ще двоє пацієнтів інфекційного відділення з підозрою на коронавірус.
На жаль, на минулому тижні COVID-19 забрав життя 48-річного шосткинця.
Під час апаратної наради міський голова Микола Нога повідомив про трагічний випадок, який стався у Шостці – у приватному будинку вибухнув побутовий котел. Травмована людина, її доправили до лікувального закладу обласного центру. Міський голова дав доручення головному лікарю ЦРЛ надати сумським колегам необхідну допомогу у лікуванні постраждалого шосткинця.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: