Дерматолог
Авто Світ

Команда з Шостки виборола «бронзу» на турнірі з пляжного гандболу пам’яті захисників України

Знай наших!, Спорт 19:33, 3.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У місті Ужгород на стадіоні «Спартак» відбулися змагання з пляжного гандболу, присвячені пам’яті захисників України. За підсумками турніру команда Шосткинської КДЮСШ “Барса” посіла третє місце.

Окрім командного успіху, шосткинські спортсмени відзначилися й в індивідуальних номінаціях. Найкращим воротарем турніру визнано Єгора Яроцького, а звання найкращого гравця отримав Михайло Цокуров.

Підготувала спортсменів тренерка Марія Хлистун.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору