Команда з Шостки виборола «бронзу» на турнірі з пляжного гандболу пам’яті захисників України
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У місті Ужгород на стадіоні «Спартак» відбулися змагання з пляжного гандболу, присвячені пам’яті захисників України. За підсумками турніру команда Шосткинської КДЮСШ “Барса” посіла третє місце.
Окрім командного успіху, шосткинські спортсмени відзначилися й в індивідуальних номінаціях. Найкращим воротарем турніру визнано Єгора Яроцького, а звання найкращого гравця отримав Михайло Цокуров.
Підготувала спортсменів тренерка Марія Хлистун.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: